Oyunun Sonu

Oyunun Sonu izle Olay bir gün patlak verecektir ve bunu yapmadan 2 genç broker risk seviyesinin aşıldığını ve şürketin bütün malvarlığının bir felakete kurban gideceğini fark ederler.

Responsive image
YAZAR
Julio Cortazar
DOSYA BOYUTU
6,57 MB
YAYIN TARIHI
2019
DIL
Türkçe
ISBN
9789750739767

Bir Oyunun Sonu kitabı indirmek ister misin? Doğru yoldasın! Oyunun Sonu kitabını web sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bulabilirsiniz. Bu kitap Julio Cortazar tarafından yazılmıştır.


Bir işadamı, okuduğu romanın sonunda nasıl öldürüleceğinin anlatıldığını fark eder. Gittiği akvaryumda aksolotlları ziyaret eden bir adam, kendini bu hayvanlardan birine dönüşmüş bulur. Motosiklet kazası geçirmiş bir diğeriyse, bilincini yavaş yavaş yitirirken geçmiş bir uygarlık tarafından kurban edildiğini hayal eder. Hepsinin aklından geçen soru birbirine benzer gibidir: Gerçek olan nedir?Cortázar, 20. yüzyıl sonu Latin Amerika edebiyatına damgasını vuran patlamanın fitilini ateşlemiş isimlerin başında gelir. Yazarlığı süresince benzer konulara dönmüş, benzer soruları farklı şekillerde soran yeni oyunlar ve bulmacalar hayal etmiş, her eserinde bu ipleri kopuk gerçekliğe yeni ayrıntılar eklemiştir. Cortázar'ın Bütün Öyküleri'nde yer alan Oyunun Sonu, 1956'da yayımlandığı orijinal haliyle Türkçede ilk kez okurlarla buluşuyor.(Tanıtım Bülteninden)  


Oyunun Sonu Filmi 2011 Tarihinde Vizyona Girmiştir. Isin acikli tarafi, Wall Street'deki diger firmalar da benzer satislari ayni yontemle yapmistir ve hepsi ayni sonla karsi karsiyadir.